vanoce_zdarma_banner
PRAHA
Sobota 14. 12. 2019
10:00 - 16:00
Neděle 15.12.2019
10:00 - 14:00
komunitní centrum Prádelna
Holečkova 38, Praha-Smíchov
Kontakt: vanoce-zdarma@email.cz
DÁRKY ZADARMO?
Přijďte okusit netradiční vánoční "nakupování". Proč netradiční? V našem "obchůdku" si totiž můžete vybrat dárky pro své blízké a odnést si je zdarma. Veškeré zboží v našem stánku je z "druhé ruky". Snažíme se takto nabídnout alternativu ke stále více komerčnímu pojetí Vánoc a zároveň chceme podpořit myšlenku opakovaného využití věcí.
Tento komunitní projekt se bude již čtvrtým rokem konat v Praze a pokud se najde organizátor, již popáté v Teplicích.

CHCETE NÁS PODPOŘIT?
I Vy se můžete stát tim, kdo nám pomůže rozšířit sortiment! Stačí jen během předvánočního úklidu zapátrat ve skříních a vytřídit věci, které se vám už nehodí, ale jsou stále funkční, v dobré kondici a mohly by někoho jiného potěšit. Může se jednat o knihy, hračky, desky, CD, oblečení, dekorativní předměty, porcelánový servis, nářadí pro kutily, nepoužívané mobilní telefony, atd. atd. Oblečení a měkké hračky je třeba přinést vyprané.
Pokud se chcete stát jedním z našich dodavatelů, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím emailu nebo telefonu (kontakty viz výše dle města konání) a v ideálním případě dopravte Váš hmotný příspěvek v den konání přibližně hodinu před začátkem akce, abychom vše stihli řádně vystavit (pokud se Vám to nehodí můžeme se domluvit i jinak).